24 Nisan 2015 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #41 : DIESEL PLUS PLUS

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size neredeyse bir yıldır kullandığım bir parfümden bahsetmek istiyorum. Söylediğim parfüm Diesel Plus Plus parfümü.


DIESEL PLUS PLUS


Parfümün mat beyaz renkte ve oldukça sade dizayn edilmiş. İnternetten öğrendiğim kadarıyla 1997 yılında piyasaya sürülmüş bir parfüm yani aslında baya klasikleşmiş denilebilir. 

Parfüm hem turunç hem de çiçek kokularının karışımından oluşuyor. Sıktığınız zaman da gerçekten her iki koku türü de kendini hissettiriyor. Ben özellikle ananas kokusunu andıran bir kokuyu hissettim çiçek kokuları ise baya karışık pek çok çiçeği anımsatan bir şekilde kendini hissettiriyor bence.


DIESEL PLUS PLUS


Aslında kokuyu beğendiğimi söyleyebilirim oldukça ferah ve hoş bir koku benim zevklerime de uyuyor ama ben pek kalıcı bulmadım. Parfüm seçerken de kokunun haricinde kalıcılık benim için çok önemli çünkü iş hayatında sürekli parfüm yenilemek ve sürekli parfüm sıkılmak pek mümkün olmuyor o nedenle pek tekrar alacağımı düşünmüyorum.

Eğer kalıcılık sizin için çok önemli değilse bence hem çiçek hem de turunç notaları içeren ferah bir parfüm arıyorsanız denemelisiniz.

REEC.

3 yorum: