22 Nisan 2015 Çarşamba

OJE İNCELEMESİ #10 : EVA ROSE NO : 50

Merhaba arkadaşlar;

Eva Rose ojelerinin elimde olanlarının tamamının sırayla incelemelerini yapmaya çalışıyorum biliyorsunuz. Elimde baya olmuşlar farketmeden ama çok şekerler ve ben onları çok seviyorum.
 
 Bugun size bahsedeceğim ise 50 numaralı olan ojesi. Tam parlak siyah renkte bir oje.Tek katta tam olarak rengini vermiyor fakat ikinci katta hem güzel bir renk hem de güzel bir parlaklık elde ediyorsunuz.
 
    
Şişelerini ne kadar sevdiğimi artık anlatmıyorum ama şunu farkettim ki küçük olmaları çok güzel oluyor böylece benim gibi çok ojesi olan birisi iseniz bayatlama gibi bir durumu olmadan tüketebiliyorsunuz.


 
 
 
 
 
 
Bu renkle ilgili söylemek istediğim bir diğer konu da çıkarken çok dağılan ve bulaşan bir yapısının olmaması. Siyah renk ojeler özellikle çıkarırken hangi ürünü kullanırsanız kullanın bütün parmaklarınızı batırır ama bunda nispeten daha kolay oldu bunu da çok beğendim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Umarım bu kızçelerden sizde bulursunuz bence mutlaka bir deneyin derim.
 

REEC.

5 yorum:

 1. süpermiş..
  http://zoomlabakalim.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. Eva Rose şişe tasarımlarında çok iyi. Ojeler de güzel çıkıyor yani çoğu:) Ancak satışının yaygın olmaması kötü.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kesınlııyorum hem elma seklınde olanları hem de bu mınık kızcelerı ben cok sevıyorum ılk once bır arkadaşta gormustum ınstagramda sonra ara ara kompedan mağazasında buldum sonra da bır ucuzluk pazarında keşke daha yaygın olsa

   Sil