15 Nisan 2015 Çarşamba

KOLLEKSİYONUMDAN SEÇMELER #1 : TARAKLARIM

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size günlük hayatta sürekli kullandığım saç fırçaları ve taraklarımdan bahsetmek istiyorum. 

Öncelikle şunu söylemeliyim ki ben çok fazla saçlarıyla ilgilenen şekillendiren birisi değilim. Bu nedenle çok fazla tarağım falan yok. 

TARAK

Hepi topu dört tanecikler söylediğim gibi. Ben onları masamın üzerinde şu plastik dantel görünümlü aslında saksı olarak kullanılması gereken kaplardan birinin içinde tutuyorum. Böylece her zaman hepsi toplu olarak duruyor ve elimin altında oluyorlar.

Öncelikle çok basit bir tarağım var genelde saçlarımı ayırmakta kullanıyorum. Siyah renkte çok basit bir tarak sanırım ufak bir kozmetik dükkanından almıştım bir markası yok.

TARAK

İkinci olarakda mavi saplı bir fırçam var genelde kahkül kestiğimde anlımdaki saçlarımı kıvırmakta ya da fön çektiğimde saç uçlarımda kullanıyorum. Banat markasına ait sert kıllı orta büyüklükte bir fırça.

SAÇ FIRÇASI

Büyük saç fırçam geçenlerde Elidor şampuanımla birlikte hediye olarak geldi. Çok şeker bir rengi var aslında bana göre biraz büyük ama duştan sonra saçlarımı açmakta çok iyi iş çıkarıyor.

SAÇ FIRÇASI

En son ufak fırçayı tamamıyla görüntüsüne vurularak aldım tabiiki. Kalp şeklinde açık mavi puantiyeli bir minik fırça özellikle seyahatlere çıkarken ya da büyük çanta kullanıyorsanız yanınızda taşımak için çok güzel. Ayrıca başlık kısmı açılıyor ve içinden bir de ayna çıkıyor.


TARAKSaçlarımı genelde düz küt kestiğim için çok fazla şeye ihtiyacım olmuyor. Peki sizin kullandığınız ve memnun kaldığınız fırça ve taraklar var mı? Özellikle de bana tavsiye edebileceğiniz??

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder