3 Nisan 2015 Cuma

BLOGCAĞIZIM #2 : YAZI ÇEŞİTLERİM

Merhaba arkadaşlar;

Bugün blogda yayınladığım yazı çeşitlerinden biraz bahsetmek istiyorum.

Deneme yazıları; bu yazılar genelde ilgilendiğim konularda söylemek istediklerimi yazdığım genelde içimden o anda gelen yazılardan ve düşüncelerimi aktardığım yazılardan oluşuyor. bloğun ilk zamanlarında daha yoğun olarak bu tür yazılar yazıyor olmama rağmen bu aralar yine de zaman zaman yer vermeye çalışıyorum.

Şiirler; benim daha çok yazmaya çalıştığım ama konsantre olamadığım için maalesef bu aralar hiç yayınlayamadığım bir tür ama yine de daha önceki yıllarda yayınladığım şiirlerimi blogda bulabilirsiniz.

Oje inceleme yazıları; benim kullandığım ojeler hakkında hem deneyimlerimi paylaştığım hem de ojelerin renklerini denediğim yazılardan oluşuyor. Nail art denemeleri yapmak istesem de henüz onlara maalesef fırsat bulamadım.

Ürün inceleme yazıları; kullandığım ürünlerle ilgili deneyimlerim, görüşlerim ve söylemek istediklerimi anlattığım ve ürünleri kendimce tanıtmaya çalıştığım yazılardan oluşuyor. Şimdiye kadar genelde makyaj ve kozmetik ürünlerine yer vermiş olsam da bundan sonra kullandığım her çeşit üründen bahsettiğim yazılar da yayınlamak istiyorum.

Alışveriş yazıları; hem yaptığın alışverişler hakkından bilgi vererek belki aşmak isteyeceğiniz ürünler göstermek hem de marka ve mağazalarda yakaladığım indirimlerle ilgili bilgi vermek üzere yazdığım yazılar.

Çeyiz alışverişi yazıları; benim bir türlü bitmeyen ve evlensem de sanırım bitmeyecek olan çeyiz alışverişimle ilgili belki benimle aynı durumda olan kişilere fiyat ve pratik ürünlerle ilgili bilgi vermek üzere hazırladığım yazılardan oluşuyor. 

Benim bu blogda şimdiye kadar yazdığım yazı çeşitlerinden öne çıkanlar bunlar. Bundan sonra da her yeni yazı türü eklediğimde size öncesinde bilgi vermeyi planlıyorum. Sizin yazmamı istediğiniz çeşitte yazılar var mı? Eğer varsa benimle paylaşırsanız ya da bana fikir verirseniz çok sevinirim.

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder