1 Nisan 2015 Çarşamba

BLOGCAGIZIM ;)) #1

Merhaba arkadaşlar;

Ara ara bazı yazılarla size bir süredir yazmakta olduğum bloğumla ilgili bir kaç şey söylemek istiyorum. Öncelikle bloğumun başlamasından bahsedip daha sonra da yazdığım yazılarla ilgili genel bir kaç bilgi vermeyi planlıyorum.

Öncelikle belirteyim ki ben tam zamanlı çalışan birisiyim ve bloğumu açıkçası hobi olarak ve biraz da terapi olarak yazıyorum.

Bu bloğu yazmaya 2008 yılı Ağustos ayında başladım. Önceleri sadece ile hiç alakalı olmayan bir şeylerle ilgilenerek aklımı boşaltmak amaçlı deneme yazıları yazmaya çalışıyordum. Ondan sonra kendimce yazmaya çalıştığım şiirlerimi eklemeye başladım.

Ondan sonraki iki yıl kendimce aktif şekilde yazılar yayınlamaya çalıştım. 2011 ve 2012 yılında hiç yazamadım çünkü maalesef sağlık sorunlarım vardı ve bir ameliyat geçirdim bunlarla uğraşırken hiç blokla ilgilenemedim.

2013 yılında tekrar yazmaya başladım ama bu sefer daha farklı bir ilgi alanım olan makyaj ve kozmetik ile ilgili yazılar hazırlamaya çalıştım. Halen de bu tarz yazılar yazmaya arada kendimce deneme yazıları oluşturmaya devam ediyorum. 

2014 yılından beri daha da aktifleştirmeye ve düzenli olarak yazılar yazmaya çalıştığım bloğumda farklı konularla eşitli yazılar yazmaya çalışıyorum.

Aklımda ilgi alanlarımla ilgili başka konu başlıkları açmak ve farklı mevzularda da yazılar yayınlamak var. Umarım başarırım ve sizinle paylaşabilirim.

Bugüne kadar yazılarımı okuyan ve yorum yapan herkese çok teşekkür ederim. Her yeni yorum beni çok çok mutlu ediyor. 

REEC.3 yorum:

 1. İyi ki açmışsın çok da güzel yazılar yazıyorsun bloğunun tasarımına bayılıyorum ben :) Uzun soluklu paylaşımlar olsun inşalla. Sevgiler ♥

  Bu arada 50 parçalık kozmetik çekilişi başlattım katılırsan çok sevinirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkürler canım :)) çekilişi gördüm inşallah katılıcam bi türlü denk getıremedım

   Sil