20 Mart 2015 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ #35 : ADS ALLIK SETİ

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size aslında baya zaman önce internetten satın aldığım ve uzun zamandır beğenerek kullandığım bir allık setinden bahsetmek istiyorum.

ADS markasına ait bu set gerçekten çok kullanışlı ve pratik bir ürün.

ADS ALLIK SETİ

Ben aslında önce yelpaze gibi açılan şekli için beğenmiştim. Fakat kullandıkça renklerinden ve yapısından da memnun kaldım.

Sette toplam dört ton allık bulunuyor. Renkler koyudan açığa gidecek şekilde aşağıdan yukarıya yerleştirilmiş. Ben en çok üstten ikinci rengi kullanıyorum diyebilirim. 

ADS ALLIK SETİ

Dediğim gibi ben daha çok pembe tonda olanı kullanıyorum ama diğerleri de çok güzel renkler. Ürünün tek olumsuz yanı bence çabuk taşlaşmaya meyilli olması bu nedenle elle kullanmamanızı öneririm mutlaka bir fırça ya da süngerle uygulamalısınız.

ADS ALLIK SETİ

Söylediğim gibi sette dört renk var. En altta kahverengi ikinci katta turuncu renkli onun üzerinde gülkurusu renkli ve en üstte de açık pembe renkli allık var. Ben ayrıca en alttaki kahverengi allığı kontür yapmak için bronzer olarak en üstteki açık pembe rengi de aynı şekilde aydınlatıcı olarak da kullanıyorum. Böylece yanıma sadece bu seti aldığımda hem allık hem bronzer hem de aydınlatıcı olarak başka ürün almam gerekmiyor.

Oldukça pratik olduğunu düşündüğüm bu seti umarım beğenmişsinizdir. Sizinde böyle pratik ürünleriniz varsa benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder