12 Mart 2015 Perşembe

ÜRÜN İNCELEMESİ # 34 : ALESSANDRO RUJ

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size benim bu aralar favorim olan rujdan bahsedeceğim. Bu rujun hem ambalajına hem rengine hem yapısına resmen aşık olmuş durumdayım. 

Öncelikle ambalajından başlayayım; pür simsiyah bir renkte hazırlanmış ve kesin dikdörtgen şeklinde bir ambalajı var ve ben kesinlikle bu tek renkli haline ve keskin hatlarına bayıldım. 

ALESSANDRO RUJ

Ama ambalajın esas bayılacağınız kısmı bu değil bence. Rujun üst kısmında minik bir düğme var ve bu düğmeyle iç kısmındaki iki minik ışığı yakıyorsunuz. Gerçekten çok harika ben çok sevdim karanlıkta ya da yeterli ışıklandırma olmayan yerlerde de rahatlıkla kullanmanızı sağlıyor. 

ALESSANDRO RUJ
Bunun dışında kullanım için bir başka kolaylık da ruj kapağına eklenmiş olan minik aynası. Bu ayna ile ruj sürmek için ayrıca bir ayna aramanız gerekmiyor. 

ALESSANDRO RUJ

Gelelim rujun yapısına; gerçekten çok kolay sürülen insanın dudağında resmen kayan çok kremsi bir yapısı var. Kesinlikle dudakta ağırlık yapmıyor ve rengini de çok rahatça dudağa aktarıyor. 

Bendeki rengi 5 numaralı olan. Çok tatlı bir kırmızı-bordo tonu. Rengin içinde ışıltılar var ve dudağınıza güzel de bir parlaklık veriyor aynı zamanda 

ALESSANDRO RUJ

Bence kesinlikle bir denemeniz gereken rujlardan kesinlikle şans vermelisiniz.

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder