14 Mart 2015 Cumartesi

OJE İNCELEMESİ #8 : EVA ROSE NO : 2

Merhaba arkadaşlar;


Bir süredir oje incelemesi yapamıyorun çünkü maalesef tırnaklarım çok çok kısaydı ve uzatmayı bir türlü başaramadım. Sadece ojenin şişesindeki rengi göstererek inceleme yazısı yazmak istemedim çünkü tırnakta gerçekten renk çok farklı olabiliyor.


Bugün size bahsedeceğim ojelerin hemen itiraf edeyim ki şişelerine bayıldığım için aldım. Ben Adapazarında yaşıyorum bir kaç rengini buradaki bir yerel marketten bir kaçını da Kompedan isimli genelde çamaşır tarzı ürünler sattığı bilinen bir mağazadan aldım.


EVA ROSE OJE


Bu miniş çok tatlı şişeciklerin markası Eva Rose daha önce elma şeklinde şişeli olanlarından bahsetmiştim. Bendeki rengi de 2 numarası. Çok güzel bir rakı beyazı rengi. EVA ROSE OJE


Rengi mat tonda ve kesin bir renk fakat tek kat sürdüğünüzde dalga oluşabiliyot ve rengi tam oturmuyor bu nedenle ben mutlaka çift kat kullanıyorum. Renginden çok memnunum sürüşü ve fırçası çok güzel. 

EVA ROSE OJE


Benim minik tırnaklarımın kusuruna bakmayın lütfen. Eğer benim gibi böyle şişecikleri seviyorsanız ve uygun fiyatlı ama güzel renkli ojeleri seviyorsanız bence mutlaka denemelisiniz.REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder