10 Mart 2015 Salı

ALIŞVERİŞ GÜNLÜĞÜ #8 : NİVEA DUDAK KREMİ SETİ

Merhaba arkadaşlar;

Bir kaç gün önce size internetten Ebay sitesinden yaptığım bir alışverişten bahsetmiştim. Bu alışveriş sonrasında benzer bir set daha buldum ve onu da aldım şimdi size o setten bahsetmek istiyorum.

NİVEA LİPBALM

Diğer set gibi bu sette de dört adet dudak kremi var fakat biraz daha farklı. Öncelikle kutusunun şekli farklı sizin de fark ettiğiniz gibi bu kutu kalp şeklinde dizayn edilmiş.

İkinci olarak bu setteki kremlerin ikisi ruj şeklinde olan dudak kremlerinden fakat diğer ikisi krem şeklinde olanlardan.

NİVEA LİP BALM

Ruj şeklinde olanlardan ilki standart nemlendirici özellikli olan çeşidinden diğeri ise inci parlaklığı veren çeşidinden. 

Diğer setten farklı olarak diğer ikisi dudak kremi değil dudak yağı olarak tabir edilen çeşitlerinden. Yurt dışında oldukça popüler olan bu yağlar yakın zamanda ülkemizde de sayılmaya başlandı. Pek çok bloggerın da beğeniyle bahsettiği bu ürünler hakkında ilk izlenimim oldukça olumlu olduğunu söylemeliyim. Bu sette bir tane klasik olan bir tane de böğürtlenli olan dudak yağından var.

Her bir ürünü tek tek değerlendirip yazısını hazırlamak istiyorum o nedenle ürünlerden ayrıca bahsetmiyorum fakat setten son derece memnun olduğumu belirtmeliyim.

REEC.

3 yorum:

 1. hangi kullanıcıdan aldın acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. maalesef satıcının dukkanı suan kapalı ama turkıyede bır arkadaşta satısını yapıyor bundan ben bırde pembe kutulu aldım ilgilenirsen haber ver ona iletirim

   Sil
 2. Bu yuvarlak kutudakilere kizim bayiliyor. Sürmeden yuvaya gitmez.

  YanıtlaSil