4 Mart 2015 Çarşamba

ALIŞVERİŞ GÜNLÜĞÜ # 7 : MANİKÜR SETİ

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size aslında minik manikür setimden bahsedeceğim. Aslında bu şeyi uzun süre önce Gratis mağazasından satın aldım fakat pek kullanma şansım olmamıştı. Çekmecelerini düzenlerken tekrar keşfettim hem kullanmaya başladım hem de blogda tanıtmak istedim.

MANİKÜR SETİ

Minik setimiz ağırlıkla mavi ve kırmızı renklerde ve küçük bir çanta olarak dizayn edilmiş. Açıkçası ben ilk olarak şekline vuruldum. Hem üzerindeki resim çok güzel hem de minik çanta şekli çok hoş. 

MANİKÜR SETİ

Üst kısmındaki çıt çıttan açtığınızda iki yana ayırabiliyorsunuz böylece tüm ürünleri alıp kullanmanız çok kolay oluyor. İçindeki ürünlerin üzerinde çok şeker kız desenleri ile süslenmiş. Her birini ayrı ayrı da çok severek kullanacağınızı düşünüyorum.

MANİKÜR SETİ

İçinde toplam beş parça var ve bu parçalar seyahatlerde manikür ve pedikür için kesinlikle yeterli olur. Bir adet manikür makası iki adet farklı boyda tırnak makası bir törpü ce bir adette cımbız var sette. İki adet tırnak makası olması aynı zamanda pedikür yaparken de işinizi kolaylaştırıyor. Çantanın dışı oldukça dayanıklı bu nedenle valizde çantada zarar görmeden taşınabiliyor.

Benim hem görünüş hem kullanış açısından beğendiğim bu seti umarım sizde beğenirsiniz.

REEC.

2 yorum: