28 Şubat 2015 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ # 31 : MAYBELİNE BABY LİPS

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size Maybeline markasının en sonunda ülkemizde de satışa sunduğu baby lips dudak kremlerinden birinden bahsedicim.

Uzun zaman yurtdışındaki tanıdıklardan duyduğum ve yabancı bloggerlardan methini dinlediğim baby lips sonunda bizde de satılmaya başlandı. Ben de Watsons mağazasından hemen kendime bir tane edindim.


Maybelline Baby Lips 


Benim aldığım krem renkli olanlarından ismi de Peach Kiss. Aslında renkli olanlarından dedim ama çok fazla renk vermediğini belirtmek isterim. Ben nude tonda bir renk elde ederim diye düşünmüştüm ilk aldığımda ama renk vermiyor sadece ışıltısı kalıyor kullandığınızda. 


Maybelline Baby Lips 


Kokusu çok hoş ama isminden hareketle şeftali kokusu olur diye düşünmeyin ben pek benzetemedim ama oldukça şekerli bir koku olduğunu söyleyebilirim. Nemlendirmesi çok yoğun değil nemlendiriyor ama yüksek bir nemlendirmesi yok. Renginin tonunu görebilmeniz için elimde de denedim ama çok belirgin olmadı.
 


Hafif nemlendiren yağlı his bırakmayan şekerli ama hafif kokulu bir dudak kremi arıyorsanız ve renklendirmesin sadece parlaklık versin derseniz kesinlikle denemelisiniz.

REEC.

4 yorum:

 1. Merhaba :) Blogunuzu severek takip ediyorum. Sizi de kendi bloguma beklerim - destek için siteme katılmanız beni çok mutlu eder http://nurundelidolublogu.blogspot.com.tr/ :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. canım çok teşekkürler en kısa zamanda ziyaret edicem :)

   Sil
 2. Bu seriden ben istediğim sonucu alamadım,yağlı geldi bana. Renklendirmesi de genelde kötü. Hatta bu rengi daha güzelmiş benim aldıklarımdan. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Diğerlerinin hepsini denemedim daha doğrusu almadım ama mağazada bakmıştım ben de senin gibi beğenemedim bu da işte renk vermiyor pek ama kullanıyorum yine de

   Sil