26 Şubat 2015 Perşembe

ÜRÜN İNCELEMESİ # 30 : LAPİTAK AYAK BAKIM KREMİ

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size bir ayak bakım ürününden bahsetmek istiyorum. Ben bir ofis çalışanıyım dolayısıyla genellikle hafta içi sabah 8'den akşam 8'e kadar ayağım ayakkabı içinde oluyor. Ve maalesef bunun sonucu olarak da ayaklarım nefes almıyor ve çeşitli ayak problemleriyle uğraşmam gerekiyor.

Bugüne kadar ayak bakımı için çeşitli ürünler kullandım. Hem koku için hem de nasırlaşma sorunları için çok çeşitli ürün denedim. En son olarak da Lapitak markasının ayak bakım kremini aldım.

Lapitak Ayak Bakım Kremi

Ayaklarımda son dönemde topuk bölgesinde sertleşmeler başladı. Bu nedenle normalde kullandığım kremlerden  başka bir şey denemem gerekti. Bu nedenle hakkında iyi şeyler duyduğum bu kremi denemek istedim. 

Lapitak Ayak Bakım Kremi

Tüp şeklinde bir krem ve benim kullandığım 60 ml'lik olanı. Oldukça güzel bir yapısı ve neredeyse kokusuz diyebileceğim hafif bir parfümü var. Ayak kokusu için bir etkisini söyleyemem ama ayak derisini yumuşatmak için oldukça etkili oldu. Nasırlaşmak üzere olan kısımları tamamen geçirdiğini söyleyemem ama oldukça yararlı bir ürün olduğunu söyleyebilirim. 

Lapitak Ayak Bakım Kremi

Henüz bir tüpü bitirmedim ama bitince bir tüp daha kullanmayı kesinlikle düşünüyorum. Özellikle indirimlerde yakalarsanız ve benim gibi sorunlarınız varsa bence denemelisiniz. 

REEC.

2 yorum:

 1. Merhaba ,
  Blog keşif etkinliğinden geldim..
  Sizi takibe aldım, bende bloguma beklerim ..
  http://yagmur-serhats.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba takıp için çok teşekkürler bende hemen takıbe alıyorum :))

   Sil