24 Şubat 2015 Salı

ALIŞVERİŞ GÜNLÜĞÜ # 6 : NİVEA DUDAK KREMİ SETİ

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size dudak bakımı için harika bir setten bahsetmek istiyorum. Bir kaç ay önce yurt dışından internet üzerinden Ebay sitesinden aldım ben bu seti. Türkiye'de bu şekilde set halinde olmasa da ayrı ayrı bazı çeşitlerini sanırım bulabilirsiniz.

Bahsettiğim ürün Nivea markasının dudak kremi seti. Dediğim gibi seti Ebay siyesinde gördüm ve hemen aldım. Öncelikle metal kutu içinde olmasına vuruldum çünkü açıkçası metal kutulara karşı kesinlikle bir takıntım var.

Nivea Lip Balm

Set içerisinde dört adet dudak kremi bulunuyor. Kremlerin hepsi birbirinden farklı çeşitte böylece hem toplu olarak alıp saklayabiliyorsunuz hem de dört çeşidini birden deneyebiliyorsunuz. Ben açıkçası değişik çeşitlerini denemekten çok memnun kaldım.

Nivea Lip Balm

Kremlerin hepsi standart 4.8 gr lık ambalajda. Dudak kremlerinden birincisi yani koyu mavi renkte olan klasik nemlendiricili olan çeşitten. İkinci sıradaki sarı renkli olan ise ballı çeşidi. Üçüncü olan yani açık pembe renklisi ise aynı zamanda inci parlaklığı vermek üzere düşünülmüş çeşidi. Ve son olarak açık yeşil olan ise SPF 15 içerecek şekilde üretilmiş aynı zamandan güneşten de koruyor.

Ürünlerin hepsini biraz denedim ama daha sonra hepsini iyice kullandıkça yazılarını hazırlamayı düşünüyorum. Şimdilik size sadece setin tanıtımını yapmak istedim belki sizde almak isteyebilirsiniz.

REEC.

2 yorum:

 1. Merhaba , bir blog etkinliğinde sizi keşfettim ve izleyiciniz oldum sevgilerimle .
  Cafe Tigris
  Tigrisdriver.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. takip için çok teşekkürler umarım yazılarımı beğenirsin :)

   Sil