20 Ocak 2015 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ # 26 : CYRENE OZONATED OLİVE OİL

Merhaba arkadaşlar ;

Bugün size maalesef memnun kalmadığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Bu ürün Cyrene markasının ozonlanmış zeytin yağı. 

Cyrene Ozonated Olive Oil
 

Bu aralar cildimde hiç olmadığı kadar sivilce sorunu ve tabi bunun akabinde sivilce lekesi sorunu yaşamaktayım. Ne denediysem kurtulamadım sivilce oluşumunu en sonunda bir nebze olsun azaltmayı başarsam da maalesef lekeler kalıcı hale gelmeye başladı. Bunun üzerine ürün arayışım sırasında bu yağ şeklindeki ürünle karşılaştım.

Ürünün pek çok vaadinin arasında sivilce lekeleri ciltteki lekeler çizikler vs gibi sorunları giderdiği de vardı. Bu nedenle hemen denemek istedim çünkü kozmetik olmayan zeytinyağını ben hem saçım hem cildim için zaman zaman zaten kullanıyorum. Ayrıca ozonlanmış ekstra doğal zeytinyağının çok iyi olacağını düşünmüştüm. Ama maalesef memnun kalamadım; ürünün damlalıklı olması aslında çok güzel çünkü tam olarak istediğiniz miktarda almanızı sağlıyor. Fakat ürünün kokusu gerçekten çok rahatsız edici ve çok ağır dediğim gibi saf zeytinyağı kokusuna alışıl olmama rağmen kozmetik özellikli bir ürünün bu kadar kötü kokusu olması çok olumsuz bence. 


Yine de lekelerden o kadar bezmişken biraz daha dişimi sıkayım kokuya dayanayım da lekelerden kurtulayım dedim ama o konuda da ürün sınıfta kaldı çünkü ben bu şekilde leke azaltan ya da leke izinden kurtaran bir etki göremedim.

Ben bu ürünü tavsiye edemeyeceğim ama yine de deneyip memnun kalan varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.

REEC.

2 yorum:

 1. Sonuç üzücü olmuş. Ama kullandığı ürünün olumsuz özelliğini de yazıp tüketiciyi bilinçlendiren bir blog yazarı görmek memnun etti.
  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ürünü kötülemek ya da kullananları yermek istemiyorum tabiiki ama bunlar benim kullanım yorumlarım kendince değerlendirmelerim. Her zaman da benden kaynaklı hoşnutsuzluklarda olabileceğini belirtmeye çalışıyorum ama mümkün olduğunca da objektif yorumlar yapmaya çalışıyorum. Yorumun için çok teşekkür ederim.

   Sil