11 Ocak 2015 Pazar

ÜRÜN İNCELEMESİ # 25 : CRYSTAL DEODORANT

Merhaba arkadaşlar;

Bugün siz maalesef pek memnun kalmadığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Bir sene kadar oldu sanırım Gratis magazasından almıştım oldukça da uygun bir fiyatı vardı bende denemek istemiştim. Bahsettiğim ürün Crysral markasının dordorant stick ürünü.

Crystal Body Deodorant Stick

İlk defa bu şekilde taş formunda bir ürün deneyeceğim için biraz çekinmiştim açıkcası. Ürünü bir miktar ıslatarak kullanmak istediğiniz bölgeye tıpkı diğer rollonları kullandığınız gibi sürüyorsunuz. Normalde eğer işini yapmış olsaydı terlemeyi yani aslında ter kokusunu engellemesi gerekiyordu falat maalesef ben baya bir süre üründen de emin olmadan olumsuz yorum yapmamak adına denedim ama böyle bir etki göremedim. 


Kendisinin zaten herhangi bir kokusu yol ve dediğim gibi taş formunda bir ürün eğer işe yarıyor olsaydı çok da uzun sürebilecek bir ürün oşacaktı sanırım ama ben maaleaef pek işe yaradığını düşünmüyorum.

İçinizde bu ürürnü kullanıp memnun kala bana başla bir kuşlanım önetebilecek oşan var mı?

REEC.

1 yorum:

  1. Bende her gratise gittiğimde bakarım bu ürüne. Taş formu ilgimi çekiyor ama terlemeyi engelleyici ürünler kullanmayı sevmiyorum. Sayende nedir öğrenmiş oldum :)

    YanıtlaSil