26 Ocak 2015 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ #27 : NUXE GÜZELLİK SETİ

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size set halindeki bir ürünle ilgili vermeye çalışacağım. Bu set güzellik seti diye isimlendirilmiş üç parçadan oluşan bir set. 
Ufak boylu ürünlerden oluşuyor setimiz dediğim gibi üç parça bunların ikisi krem birisi tonik şeklinde çok hoş bir sunum kutusuyla set haline getirilmişler.
Birinci parçası nemlendirici yüz kremi oldukça tol bir yapıya sahip çok hoş çiçek kokulu bir krem. Hem yapısından hem de kokusundan çok memnun kaldım. Ürün boyutu deneyip fikir sahibi olmanıza yetecek kadar var. 

İkincisi ise vücut kremi; bu krem tam losyon kıvamında olmasa da daha yüz kremine göre daha sıvı kıvamda. Hemen hemen diğer kremle aynı kokuda ve nemlendirme seviyesi de aynı derece de güzel.

En son ürün ise tonik şeklinde bir ürün hassas ciltler için diye belirtilmiş. Benim çok hassas yapıda bir cildim yok ama herhangi bir rahatsızlık vermediğini belirtmek isterim. Aynı şekilde çiçek kokusu hakim fakat tonik halinde olduğu için koku daha baskın ve belirgin. Çok temiz ve ferah hissettiren bir yapısı var ve çok da hafif bir su hali olduğunu da söylemeliyim. Her üç ürünü de genel olarak beğendim. Boyutları da hem yanınızda taşımak hem de seyahatlerde yanınıza almak için ideal. Bence birbiriyle bağlantılı hafif yapılı ama güzel kokulu cilt seti arıyorsanız bu set tam size göre.

REEC.
3 yorum:

 1. nuxe ürünlerini çok merak ediyorum. denemeyi çok istediğim markalardan biri. henüz kısmet olmadı ama yakın zamanda cilt tipime uygun birşeyler seçeceğim. güzel bir yazıydı keyifle okudum =) bana da beklerim =) gizemeslek.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben başka urunlerını de kullandım gerçekten tavsıye ederım. bloğu da en kısa zamanda zıyaret edıcem

   Sil
 2. Çok merak ediyorum Nuxe ürünlerini...Yazı için teşekkürler 😊

  YanıtlaSil