10 Ocak 2015 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ # 24 : LIBRARY OF FRAGRANCE

Merhaba arkadaşlar;

Bundan bir kaç ay önce sanırım bayram indiriminde Gratis mağazalarından Library OF Fragrance den bir koku aldım. Şuan maalesef fiyatını hatırlamıyorum ama indirim nedeniyle baya uyguna gelmişti ben de bunu bir deneme fırsatı olarak gördüm.

Bu sanırım bir seri isminin türkçeye çevrimi de koku kütüphanesi şeklinde oluyor zaten. Çeşitli bildik kokuları parfüm haline getirmişler anladığım kadarıyla. Pek çok çeşidi vardı baya bir çeşidini denedim ama en çok Bebek Pudrası kokusu olanını seçtim.

Library Of Fragrance

Şişesi çok basit hatta eski kolonya şişeleri formunda, üzerinde de ilaç etiketi gibi oldukça sade bir etiket var. 30 ml lik küçük bir şişe hem denemek için hem de diğer çeşitleriyle beraber almayı düşünmek için oldukça çekici kılıyor bence.


Koku tam anlamıyla bebek pudrası şeklinde. Direk pudrayı sürseniz de eminim aynı kokuyu duyacaksınız. Öncelikle kokunun çok ilgi çekici ve değişik geldiğini kabul ediyorum. Zaten bende bu nedenle almıştım koklarken çok güzel ama sürekli esans halinde kullandığınızda maalesef pek o kadar hoş olmuyor. Sürekli bir pudra kokusunu üzerinizde duymak bir müddet sonra bayıltıcı etki yapabiliyor. 

Pudra kokusuna ya da bu tarz kokulara karşı hassas olanlara kesinlikle önermiyorum. Ayrıca eğer almak isterseniz bence önce testerını sıkıp çarşıda şöyle bir tur attıktan sonra hala size güzel geliyorsa öyle alsanız daha iyi olabilir.

REEC.9 yorum:

 1. Ürün güzele benziyor özellikle ambalajının nostaljik oluşu da pek hoş :) Takibe aldım sizi de bana beklerim ben de Sakarya'dayım buarada :)

  http://dilekce54.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aa hemşehri bir yazar bulduğuma çok sevindim çok teşekkür ederim...

   Sil
 2. günaydın ben instagramdan @kizsal_seyler33 #blogumakatıl etiketinden geliyorum :) bloğunu takibe aldım bana da beklerim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba ben de takıbe aldım yanılmıyorsam ama hemen kontrol edıyorum...

   Sil
 3. Takipteyim,bana da beklerim:) sevgiler!

  YanıtlaSil
 4. Takibe aldim bana da beklerim

  Begumsel.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. Merhaba ben yeni blogger oldum ^^ Ve sizin bloğunuzu da çok beğendim. Takibe aldım benim bloğuma da göz atarsanız çok sevinirim ^^

  YanıtlaSil