8 Ocak 2015 Perşembe

OJE İNCELEMESİ # 5 : P2 NO : 650 FEVER

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size yeni aldığım daha doğrusu Almanya'daki kuzenimin bana hediye getirdiği ilk ve tek P2 marka ojemi tanıtmaya çalışacağım.

Yeni ojem Almanya'nın çok popüler markalarından P2 kozmetikten. Bu oje markanın Color Victim serisinden 650 numaralı Fever rengi.

P2 650 FEVER

Öncelikle şişesinden bahsedeyim; ben dikdörtgen ya da düz şekilli şişeleri çok seviyorum çünkü bu şişeleri yerleştirmek çok kolay oluyor. Fazla yer kaplamıyorlar arka arkaya çok fazla adedi az bir yere sığdırabiliyorsunuz. Benim gibi çok fazla ojesi olanlar için ojeleri klase edebilmek baya sorun olabiliyor bu nedenle bu şeklinden çok memnun kaldım bizdeki Golden Rose ojelerinin şişelerine benzer bir şişesi olduğunu söyleyebilirim. 

Ojenin şişedeki rengi bile harika içinden kendinden bir parlaklık olan koyu bir kırmızı. İçindeki parlaklık tam kıvamında be pullu bir etkisi var ne de aşırı ışıltılı tam bir oje parlaklığı. Fırçası klasik boyutta bir fırça sürüşü rahat ve kılları aşırı oje alır bir durumda değil. 

Gelelim ojenin rengine ; ilk sürüşte bile rengini gerçekten tel katta verebiliyor olması çok güzel. Aşağıdaki resimlerde önce yek kat ikinci resimde de iki kat sürüşünü çektim. Eğer daha koyu daha kırmızı bir renk isterseniz ili kat sürebilirsiniz ama tek katta da hem rengini hem parlaklığını tam olarak veriyor. 

P2 650 FEVER

Buda iki kat sürülmüş hali;


P2 650 FEVER

Ben bu ojeden çok memnun kaldım umarım sizde beğenmişsinizdir. Maalesef ülkemizde yok ama gerek internet üzerinden yaptığım alışverişlerde gerekse yurtdışından arkadaşlarım sayesinde başka renklerini de almayı düşünüyorum.
 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder