7 Ocak 2015 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ # 23 : FLORMAR X10 SCULPTİNG MASKARA

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size uzun süredir kullanıp denediğim bir maskaradan bahsetmek istiyorum. Bu maskara Flormar markasının X10 sculpting maskaralarından su geçirmez çeşidi.

Flormar X10 Sculpting

Firmanın aynı seriden üç çeşit maskarası var. Şekilleri birbirinin aynı fakat üzerindeki yazı renkleri farklı. Diğer iki çeşitleri Lengthening olan uzatıcı etkili olan diğeri ise Volume yani hacim verici etkili olduğu söylenen çeşitleri.

Flormar X10 Sculpting

Diğer iki çeşidini denemedim fakat su geçirmez olanını yani mavi yazılı olanını uzun süredir kullanıyorum ve çok da memnunum. 

Flormar X10 Sculpting

Firma kendi sitesinde bu maskaraların on kata kadar hacim kazandırdığını göz makyajına yoğunluk ve derinlik kattığını söylüyor. Benim kullanımlarımda oldukça hacim verdiğini ve kirpikleri ayrıştırmada da oldukça başarılı olduğunu gördüm. Suya dayanıklı olması özellikle yazın kullanımda çok işe yarıyor. Gerçi şuan mevsimde de yağmur ya da kar karşısında da oldukça yararlı olduğu ı görmüş durumdayım.

Maskaranın sık kıllı tombul diyebileceğim bir fırçası var. Fırçaya fazlaca ürün toplanmıyor ağız kısmı şişenin dar böyle bir duruma izin vermiyor. Kirpikleri ayırmada çok işe yarayan şekli ürünü de çok rahat sürmenize ve tek katta bile iyi bir renk almanıza neden oluyor.

Flormar X10 Sculpting

Umarım ürünle ilgili yazdıklarım size bir fikir vermiştir. Sizin önereceğiniz maskaralar varsa paylaşırsanız sevinirim

REEC.3 yorum:

  1. Çok güzel bir yazı olmuş bana da beklerim :)
    begumsel.blogspot.com

    YanıtlaSil
  2. denemek lazım ben daha önce kullanmadım
    www.lerzankaradan.com

    YanıtlaSil