1 Ocak 2015 Perşembe

ALIŞVERİŞ GÜNLÜĞÜ # 4 : YILBAŞI MİGROS İNDİRİMİ

Merhaba arkadaşlar;

Yıl sonu itibariyle pek çok mağazada yeni yol indirimleri oldu biliyorsunuz. Ben de pek çoğunuz gibi kendi ihtiyaçlarım çerçevesinde bu indirimlerden yararlanmaya çalıştım. 

İndirimlerde çok fazla kendinden geçmemeye çalışıyorum ama zaten alacağım ürünleri indirimli haliyle veya yarı fiyatına ya da ikincisi bedava gibi avantajlarla almak gerçekten çok karşı oluyor. Ayrıca bir bloger olarak denemek istediğim bahsini duyduğun ürünleri bu şekilde indirimde almak çok daha uygun oluyor çünkü maalesef aldığım her üründen memnun kalmıyorum ve o zaman çok fazla paraları havaya atmış olmaktan nefret ediyorum.

Son bir kaç senedir Migros kadınlar günü, sevgililer günü gibi günlerde krem, parfüm ve çeşitli kozmetik ürünlerinde %50 oranda indirimler yapıyor. Bu sene de yılbaşında aynı şekilde indirim vardı. Tabii ki ben de bu indirime kayıtsız kalamazdım.


Söylediğim gibi öncelikle ihtiyaçlarımı indirimli fiyata almak üzere hareket ettim. Krem ve parfümlerdeki %50 indirim çok cazipti ama elimde çok uzun süre yetecek krem ve parfüm stogum olduğu için bu ürünlerden hiç almadan indirime dayanarak kendimi aştım sanırım.

Elidor şampuanlarda hediye kampanyası vardı. Büyün çeşitler saç fırçası hediyeliydi . Oldukça kaliteli ve güzel görünüşlü bu fırçaları çok beğeniyordum zaten hediye olunca hemen bir tane alayım dedim. Hediyesiyle beraber fiyatı 8.90 TL.


Elidor

İkinci olarak maalesef özellikle çene bölgemde yoğunlaşan sivilce sorunum nedeniyle Acnecinamide markasının PHA jel ürününden aldım. Normal fiyatı 31.95 olan bu kremi 15.97 TL ye almış oldum.

Acnecinamide
 
Bunların dışında aslında ihtiyaç olmayan ama uygun fiyata görünce alıp denemek istediğim Diadermine markasının BB kremini de aldım. Bu ürün normal BB kremlerden farklı yaşlanma karşıtı ve de mousse yapılı bir çeşit BB krem. İlk defa bu şekilde olanından deniycem çok merak ediyorum. Fiyatı 14,95 e gelmiş oldu.

Diadermine

Umarım seçtiğim ürünleri beğenmişsinizdir. Sizler de indirimlerden neler alıyorsunuz benimle paylaşırsanız sevinirim.

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder