19 Aralık 2014 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ # 22 : AVON SUPERSHOCK KALEM FAR

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size yeni almadığım ama elimin ancak erdiği bir üründen bahsedicim. Avon markasının SuperShock serisinin çift taraflı kalem farlarından kahve tonlu olanı.

Bu serinin özellikle siyah göz kaleminin metini çok duymuş ama bir türlü denk gelip alamamıştım. Daha sonra bir katalogda bu çift taraflı kalem farları görünce en azından bir denemek istedim.

Benim bildiğim kadarıyla aşağıdaki resimde de görüldüğü üzere beş çeşidi var.


Ama tabiiki benim elim her zaman olduğu gibi yine kahve tonlarında olanına gitti. Katalog fiyatları 20 TL civarında ama indirimli yarı fiyatına kadar bile denk gelen kampanyalar oluyor. Benim tavsiyem indirimi bekleyip almak çünkü 20 TL bana bu ürün için biraz pahalı geldi.
 
Diğer çeşitlerine de bakarsanız renkleri gerçekten birbiriyle uyumlu seçmişler. Böylece yapacağınız makyaja göre tek bir kalem yanınıza alarak idare edebilmenize imkan sağlıyor. 

Dediğim gibi bendeki çeşidi üst resimde en sonda renkleri görüne kalemden. Bir tarafında Cream Dream rengi diğer tarafında Chocolate Melt rengi var.


Açık renk olan taraf sedefli bir krem tonu diğer tarafta yine sedefli koyu kahverengi. Renklerin tonu çok güzel ve içindeki ışıltılar da gayet yeterli ne çok fazla ne çok az tam günlük kullanmaya ya da geceye uyarlamaya uygun. 

Aşağıda elimin üzerinde uyguladığım hallerini görebileceğiniz farların uygulaması dağıtması kullanımı gayet güzel sadece sabitlenmesini çok fazla başarılı bulmadım ama yine de on üzerinden yedi alır bence. Ayrıca eğer benim gibi göz kapakları yağlı kişilerseniz mutlaka bir bazla uygulamanızı öneririm. 

Umarım sizde benim gibi beğenerek kullanırsınız ve umarım yazımı beğenmişsinizdir.

REEC.4 yorum:

 1. Merhaba, blogunuzu instagramdaki bir etkinlik sayesinde keşfettim ve takibe aldım. Bana da beklerim. Sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok sevindim :)) mutlaka zıyaret ederim teşekkürler...

   Sil
 2. Rwnkler çok güzelmis güle güle kullan :)

  YanıtlaSil