14 Aralık 2014 Pazar

ÜRÜN İNCELEMESİ # 21 : AKMİNA ÇİLEKLİ MADENSUYU

Merhaba Arkadaşlar;

Bugün size makyaj ve cilt bakımı ürünleri dışımda bir üründen bahsedeceğim. Sonuçta insanın beğenileri sadece ilgi alanlarıyla kısıtlı kalmıyor değil mi? 

Mümkün olduğumca kola ve benzeri içecekleri tüketmemeye çalışıyorum. Hem sağlığım hem de kilo verme çabam nedeniyle yapmaya çalıştığım bir şey bu. Bu nedenle de mümkün olduğunca farklı içecekleri denemeye çalışıyorum. Çünkü gün içerisinde çok az sıvı tüketen biriyim ve düşünüyorum ki ne kadar çok sevdiğim içecek türü bulursam bunlarla sıvı alımımı arttırabilirim.

Pek fazla madem suyu tüketmeyen sadece hazımsızlık problemi çektiğim zamanlarda aklına getiren biriyim. Ama bu madem suyunu görür görmez vuruldum 😍😍😍Evet resimden hemen anlayacağınız gibi şişenin şekli minik hali üzerine yapıştırılmış deseni hemen deneme isteği uyandırdı. 

Benim gibi böyle görünüşten etkilenen böyle şeker ambalajı olan ürünleri denemeden yapamayan kişiler için harika bir pazarlama yöntemi. 

Maden suyumuz çilekli olan çeşidinden. Bunun haricinde benim bildiğim bir de misket limonlusu var sanırım. Büyük boyu var mı bilmiyorum ama benim denediğim küçük şişelerde olanlarındandı. Tadı klasik madem suyundan daha yumuşatılmış halde ama sanırım bu Akmina markasının tüm çeşitlerinde bu şekildeymiş. Ben aromasız olanını da denedim bana daha az asitli daha az yakıcı gibi geldi. Çok dozunda bir şekilde içinde çilek aroması ve çok hoş çilek kokusu var. Ben oranından çok memnun kaldım hem maden suyu aromasını bastırmayan direk çilek suyu içermiş hissi bırakmayan ama çilek tadını da rahatça almanızı sağlayan tadı çok hoşuma gitti. 

Sıvı almak için çeşit arayanlara maden suyu ya da çilek aroması sevenlere kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ederim mutlaka bir kere şans verin bence. Sadece bu şeker şişecik için bile bir şansı hak etmiyor mu?


REEC.

2 yorum:

  1. Merhaba afiyet olsun ürün tanıtımı için teşekkürler.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. merhaba güzel yorumun için teşekkür ederim :))

      Sil