11 Aralık 2014 Perşembe

ÜRÜN İNCELEMESİ # 20 : REBUL MANDARİNE COLOGNE

Merhaba Arkadaşlar;

Bugünkü yazımız yine bir kolonya ile ilgili inceleme olacak. Kolonyalara ne kadar meraklı olduğumdan daha önce bahsetmiştim sanırım. Küçüklüğümden beri özellikle değişik kokulu değişik ürünlerden yapılan kolonyaları bulup denemeyi çok severim.

Rebul markası pek çok çeşidini denediğim ve beğendiğim bir marka. Özellikle limon kolonyası gibi bildik klasik kolonyaların haricindeki çeşitlerini büyük bir beğeniyle kullanıyorum. 

Bugün bahsedeceğim kolonya da Rebul markasının mandalina kolonyası. Öncelikle hemen söylemeliyim ki yoğun turunç kokusu sevenler bu kolonya tam size göre. Ben aslında yoğun turunç kokularına meraklı değilimdir mesela limon kolonyasını pek sevmem. Ama mandalina kokusunu gerçekten çok sevdim.


Daha önce başka markaların da mandalina kokulu çeşitlerini denemiştim ama genelde çok yapay ve keskin yapılmış oluyorlar ki bu da beni rahatsız ediyor. Ben genelde gerçeğine yakın ve çok da yakıcı kokusu olmayan kolonyaları tercih ediyorum. Bu nedenle bu kolonyayı kesinlikle tavsiye ederim. 

Çok doğan çok tatlı bir mandalina kokusu arıyorsanız ya da klasik limon kolonyasından sıkıldıysanız fakat yine de ferahlatıcı bir turunç kokusu istiyorsanız bu kolonya tam size göre.

Eğer yine de aklınızda tam basıl bir koku olacağı canlandıramadıysanız fakat denemek istiyorsanız kolonyanın minik boyları da var. Firmanın kendi internet sitesinin haricinde Watsons ve Gratis mağazalarında gelende 1 TL gibi fiyatlara satışta oluyorlar. 


Hem bu kolonyayı denemek hem de diğer çeşitlerini incelemek için markanın sitesine de göz gezdirmenizi tavsiye ederim. http://www.rebul.com/anasayfa

Eğer sizin de daha önce denediğiniz ve beğendiğiniz başka çeşit kolonyalar varsa bana da haber verir misiniz? Yorum bırakırsanız çok sevinirim.

REEC.

2 yorum:

  1. rebulun bu minik kolonyalarını bende çok beğeniyorum özellikle lavantayı ama mandalina yıda bir deneyeyim :)paylaşım için teşekkürler

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. gerçekten güzel bir koku ben büyük boyunu da aldım mutlaka en azından miniğini alıp bir denemelisin :))

      Sil