7 Aralık 2014 Pazar

OJE İNCELEMESİ # 4 : ALESSANDRO OJE

Herkese merhaba;

Bir miktar ara verdim yazılara çünkü çok yoğun bir çalışma dönemindeydim. Ama yine de çeşitli ürünler denemeye devam ettim.

Bu süre içinde deneme şansım olan ürünlerden biri daha doğrusu iki çeşidi ile Alessandro ojeler oldu. 

Bendeki çeşitleri tam da benim sevdiğim gibi küçük boy ürünler 5 ml lik şişeler. Ojelerin şişe tasarımı çok güzel, kapakları tutmak için çok elverişli ve ufak boyu gerek çantada taşımak gerekse saklamak için çok elverişli.

Ojelerinden ilki Dramatic Blossom isimli rengi; içinde küçük ışıltılar olan gülkurusu tonunda bir oje. Yapısı yumuşak sürümü de çok kolay rengi de ilk sürümde kendini gösterir bir tonda.


İkinci rengimin adı ise Midnight Rebel... Oldukça ışıltılı koyu bir mor rengi. İlk sürüşte hemen koyu tonunu yansıtmıyor ama ikinci katta rengini tam olarak veriyor. Sürümü çok kolay ışıltıları oldukça fazla ve ojenin içine iyice yayılmış durumda bu hali tırnağınızda çok güzel bir renk oluşturuyor. Ayrıca ışıkta çok da güzel yansımalar yapıyor fakat çıkarırken tabiiki sizi biraz zorluyor bunu da belirtmeden geçemiycem. 

 

Her iki ojeyi de büyük bir beğeniyle kullanıyorum. Umarım siz de beğenmişsinizdir. En çok hangisini beğendiniz? Sizin de bu tonlarda tavsiye edeceğiniz ojeler var mı? Benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

REEC.


4 yorum:

 1. Mor olanı sanırım ben daha çok beğendim. Blogunuzu yeni keşfettim. Ben de bloguma beklerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet mor daha albenılı sanırım ... mutlaka uğrayacağım :))

   Sil
 2. Merhabalar, blogunuzu yeni keşfettim bende bloguma beklerim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yorum için teşekkür ederim en kısa zamanda ziyaret edeceğim :))

   Sil