4 Ekim 2014 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ # 19 : EKLİPS MAKYAJ SÜNGERLERi


Merhaba arkadaşlar;

Beni instagramdan takip edenler biliyorlar ki bayram indiriminde en sonunda eklips markasının makyaj süngerlerini almayı başardım. Ben onlara çubuklu sünger diyorum ama isteyen istediği şekilde söyleyebilir sanırım;))


Resimde de görüldüğü üzere iki çeşidini de almış bulunmaktayım. Başka çeşidi var mı açıkçası bilmiyorum.

Ama benim mağazada gördüklerim bunlardı. Ben indirimden aldıgım için 8 TL gibi bir fiyata aldım ama notmal ücretşeri de yaklaşık 12-13 TL civarı oluyor. Bu arada ben bunları Gratisten aldım.

Öncelikle şeker pembe ve mor renkleri nedeniyle benim bir gönlümü çaldılar tabiiki... Her ikisinin de iki tengi var yani bendeki sivri uçlu mor renk ama pembesi de var, ben ikisini farklı renklerde seçtim ama isteyen ikisini aynı renk alıp takım da yapabilir.

Süngerler tabiiki bir Beauty BLender değil ama bence gayet güzel performansları var. Arkadaşlarım ıslayatak kullanmışlar ama ben gerek duymadım bana o kadar sert gelmedi. Ama cildiniz hassassa ıslatılatak da kullanılabilir herhangi bir performans kaybına neden olmuyor.


Yuvarlak uçlu olanı özellikle fondoten sürerken hani pıt pıt diye ifade ettiğimiz uygulamalarda çok işe yatıyor. Çubuklu hali kullanım kolaylığı sağlıyor. 


Sivri uçlu olan ise benim en çok kapatıcı uygulatken işime yaradı. Sivri kısmı ile göz altı ya da burun kenarı gibi dar bölgelere ürünğ iyi uygulamanızı sağlıyor.

Çık kolay temizlendiklerini de ayrıca belirteyim bebe şampuanıyla yılandığında ilk günlü gibi oluyorlar. 

Ben hem görüntü hem de kullanım açısından çok beğendim herkese tavsiye ederim.

REEC.

1 yorum: