29 Eylül 2014 Pazartesi

ALIŞVERİŞ GÜNLÜĞÜ # 2 : WATSONS BAYRAM ALIŞVERİŞİ

Merhaba arkadaşlar;

Bayram indirimleri alışverişlerim devam ediyor birinden almışken diğerinden almamak olmazdı tabiiki. Bu nedenle hem  bulamadığım ürünlere bakmak hem de farklı ürünler bulabilmek amacıyla Watsons mağazasına da bir uğradım.

Öncelikle Gratis'te kendi numaramı iki defa gitmeme rağmen bulamadığı Kolleston 66/46 saç boyasından buldum ve 4 kutu aldım yani yedekledim nasılsa her zaman alacağım. Bunların fiyatı 5.99 a geldi bir arada. Tabi yanında solüsyonlarından da 4 tane aldım onların da tanesi 1.75.

Yine aynı şekilde daha önce bir türlü deneme şansım olmayan Garnier Esas Bakım temizleme suyundan aldım. Fiyatı 15 TL ye geldi ama normali de ne kadardı bilemiyorum.Lionesse markasının tırnak yapıştırmalatı indirimdeydi bende iki güzel desen seçtim kendime. Tanesi 7.90 a geldi.

Aynı şekilde Solingen törpülerde de indirim varmış ama bu indirim tüm ay boyunca geçerli sadece bayram için değil o nedenle mutlaka değerlendirin derim. Bende kendime 4.45 e orta boy bi tane kaptım.

Birde bu aralar tırnaklarımı dibinden kesmiş olduğumdan istediğim gibi süremediğim ojelerime inat takma tırnak aldım True Spirit markasından puantiyeli hem de :)) fiyatı da 7.99.

Umarım aldıklarımı beğenmişsinizdir. Peki siz bu aralar uygun fiyata neler buldunuz beler aldınız bakalım??

REEC. 


2 yorum:

  1. ben gidip gelip deodorant aldım bloğumda paylaşıcam yakında

    bloğunu çok hoş takibe aldım bende beklerim
    http://soslubadem.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil