23 Eylül 2014 Salı

ÜRÜN İNCELEMESİ # 17 : PARMEX ASETON

Merhaba arkadaşlar;

Malumunuz ojelere merakım baya fazla ee bu durumda haliyle çok fazla aseton ve bazen de asetonsuz oje çıkarıcılarla haşır neşir olmam gerekiyor. 

Bunların bazıları çok rahatsız edici ve deriye tırnağa zarar verici olabiliyor. Bu nedenle özellikle bu durumlarla karşılaşmadığım ürünlerin yazısını yazmak istiyorum ki böylece kötü ürünleri denemenize gerek kalmamasına belki bir yararım dokunur.

Parmex Aseton


Bu şekilde memnun kaldığım ve sürekli olmasa da ara ara alıp kullandığım asetonlardan biri de parmex in asetonu. Ben bu sefer hanımeli kokulu olanını aldım ama bunun dışında bir kaç çeşidi var. Fiyatına göre performansı gerçekten iyi bir ürün. Şimdiye kadar ne cildimde ne da tırnaklarımda herhangi bir tahriş veya renk bozukluğuna yol açmadı.

Oje çıkarma kapasitesinden bahsetmek gerekirse koyu renk ojeleri bile gayet rahat çıkardığını ve benzerlerine göre daha az dağıttığını söylemeliyim. Çünkü özellikle ojeyi çıkarırken bütün parmaklarımı boyayan çıkarıcılardan nefret ediyorum. Ama bu asetonu rahatlıkla öneririm. 

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder