20 Eylül 2014 Cumartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ # 15 : LOREAL SUPER LİNER

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size bir kaç aydır çok büyük bir memnuniyetle kullandığım bir eyelinerden bahsetmek istiyorum.

Loreal markasının Superliner isimli eyelinerinı bir kozmetik mağazasının indirimden alıp deneme fırsatım oldu. Sanırım Watsons indirimiydi ama emin değilim. 


Loreal Super Liner
 
Ben eyeliner kullanmayı özellikle kuyruklu eyeliner çekmeyi çok isteyen ama bir türlü beceremeyen biriyim. Bunu başarabilmek için baya bir video izledim önerileri yapmaya çalıştım pek çok üründe denedim ama hiç birinde yüzde 100 başarıyı bir türlü yakalayamadım. Bu nedenle de çok üzülüyordum çünkü güzel bir eyeliner bir de rujla aslında günlük bir makyaj bence yeterli olur diye düşünüyorum.

Dediğim gibi pek çok ürün denedikten sonra hazır indirimde görmüşken bu eyelineri de denemek istedim ve iyi ki de denemişim.

 
Eğer benim gibi eyeliner süremeyen biriyseniz Loreal Superliner tam size göre. Çok pratik bir ürün çok kolay kullanılıyor sürüşü çok basit ve istediğiniz şekilde düz ya da kuyruklu gibi sürmenizi çok kolaylaştırıyor. 


Daha önce de buna benzet keçe uçlu kalem şeklinde başka markaların ürünlerini kullanmıştım fakat yine işe yaramamıştı. O yüzden eğer başka markaları deneyip işe yaramaz diye düşünmeyin en azından mağazalarda deneme ürünlerini bir kullanın derim ya da benim gibi indirimlerden birinde yakalayıp alın.

 
Size ne kadar kolay olduğunu göstermek için bir de kendi kendime çektiğim bir kuyruklu eyeliner denemesinin resmini de ekliyorum umarım bir fikir verir.

 

REEC. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder