17 Eylül 2014 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ # 14 : ISANA BODY MİLK

Merhaba arkadaşlar ;

Bugün size Rossman mağazalarında bulabileceğiniz Isana markasının body milk ürünüyle ilgili düşüncelerimden bahsedeceğim.

Ben ürünün küçük boyunu kullandım ve bitirdim yorumlarımı da mutlaka bir ürünü bitirdikten sonra yapmaya gayret ediyorum her zaman.

Öncelikle fiyatı gayet uygun bir ürün olduğunu belirtmek isterim. Bu tarz ürünlere ayırabileceği bütçesi fazla olmayanlar için denenebilir bir alternatif olacağını düşünüyorum.
 
İsana Body Milk

Şişesinden başlıyayım izlenimlerime ; gayet kullanışlı boyut itibariyle çantada taşımaya uygun bir ambalajı var ürünün. Ayrıca kokusu da oldukça yumuşak kesinlikle rahatsızlık vermeyen klasik krem kokusu öyle çok parfümlü bir koku yok bence de bu durum gayet iyi olmuş. Ben vücut sütlerini çok parfümlü olmasını pek tercih etmiyorum çünkü zaten kullanacağımız deodorant ve ya parfümle karıştığında ağır kaçabiliyor. 

Ürünün yapısından bahsedecek olursam ilk başta oldukça nemli ve yumuşak bit his veriyor. Bende kesinlikle herhangi bir alerji ya da olumsuz reaksiyon yaratmadı. Sürüşü çok ipeksi diye tanımlanabilir ne çok yağlı vıcık vıcık bir his bırakıyor ne de yetersiz nemlendirmeye neden olmuyor. Akışkanlığı da oldukça uygun ben vücut sütlerinde  kremden daha akışkan fazla sıvı halde olmayanları sevdiğimden bana oldukça güzel geldi.

Ürünle ilgili beni tek mutsuz eden kısım ise nemlendirme özelliğinin çok kalıyor olmaması. Maalesef çok kısa süre içerisinde emiliyor ki bu çok güzel fakat emilmeyle aynı hızda ciltteki etkisi de yok okuyor. Eğer cildiniz çok kuru değilse bence size daha uygun olabilir ama kuru ciltli yoğun nem ihtiyacı olanlar için pek yeterli gelmeyeceği kanaatindeyim.

Fikirlerimi beğendiğinizi umarım sevgilerle...

REEC.


2 yorum:

  1. Uygun fiyatlı olmasından denenebilir

    YanıtlaSil
  2. isana ürünleri hem uygun fiyatlı hem de gayet iyiler bence sürekli kullandığım bir marka oldu..

    YanıtlaSil