15 Eylül 2014 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ # 13 : REBUL EAU COLOGNE ICE

Merhaba arkadaşlar;

Bugün size yine kendi kullandığım ve memnun kaldığım bir üründen bahsedeceğim Rebul markasının Ice kolonyası bu ürün.

Ben kolonya konusunda acayip meraklı biriyim öncelikle onu belirteyim her çeşit kolonyayı denemeye ve değişik kolonyalar bulmaya çalışırım o nedenle blogda bol bol kolonya yazısı göreceksiniz sanırım.

Rebul İce


Kolonya markaları arasında özellikle favorim olanlar var Rebul markası da bunlardan biridir. Bu kolonyasını da öncelikle deneme boyu olarak aldım ve iyi ki de öyle yapmışım diyorum çünkü kokusu çok harika olmasına rağmen bence bu kolonya daha çok erkeklere yakışır bir esansa sahip. 

Gerçekten ismine yakışır bir biçimde son derece ferah ve ferahlayıcı etkisi olan bir koku ve bence yaz için ideal. Bana mı öyle geldi bilmiyorum ama sanki eski klasik erkek parfümlerini hatırlatan bir kokusu var diye düşünüyorum.

Eğer eşinize ya da sevgilinize bir kolonya almayı düşünüyorsanız hiç düşünmeden alın derim ama ayrıca belki erkeksi kokulardan hoşlanan bayanlar içinde belki alternatif olabilir.

REEC.


3 yorum:

  1. Bende deneme boyu almıştım, eşim bu traş kolonyası gibi kokuyor diyince benim olsun dedi o kullandı, bence bayanlara yasemin çiçeklisi var pembe o yakışıyor,parfüm gibi kokuyor ben ondan kullanıyorum. :) Bende bloğuma beklerim. sevgiler...

    http://aslolanguzellik.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil
  2. parfüm gibi kolonya bence çok güzel bir kokusu var..

    YanıtlaSil