8 Eylül 2014 Pazartesi

ÜRÜN İNCELEMESİ # 12 : BİODER BIO EPİLATİON

Merhaba bugün size bahsedeceğim ürün Bioder markasının bio epilasyon ürünü. Bendeki ürün yüz bölgesi için olan krem&jel formunda olanı.

Ürünün iddiası düzenli kullanıldığında tüyleri azaltacağı incelteceği ve çıkışını geciktireceği şeklinde. 

Aslında ürün iki ayrı üründen oluşuyor kutusu da o şekilde dizayn edilmiş. İki ayrı  bölümden tüy azaltıcı jele ve nemlendirici kreme ayrı ayrı ulaşabiliyorsunuz.

Ürünün ambalajında her tür cilt tipi için uygun olduğu yazıyor. Yani açık ya da koyu ten rengi ya da açık ya da koyu renk kıllarınızın olması ürünün etkisini değiştirmiyormuş. 

Ben çok düzenli kullanamadım ama normalde sabah ve akşam olarak günde iki kez uygulanması gerekiyormuş. Dediğim gibi ben düzenli uygulayamadım çünkü jel kısmı kahverengi renkte ve kullandığınızda cildinizde koyu bir renk bırakıyor dolayısıyla sabah işe giderken sürmek mümkün olmuyor. Ya bekleyip bir müddet yıkamak lazım ya da çok az sürüp belli belirsiz renk kalmasını sağlamak lazım bana ikisi de uymadı maalesef. 
Bioder Bio Epilation

Ama kullandığım kadarıyla tüylerimi bitirmemiş olsa da azalttığını gerçekten gözlemledim fakat inceltmekten ziyade az ama tane tane haline getirdi demeliyim.

Düzenli olarak kullanabilecek herkese tavsiye ederim çünkü yüz bölgesindeki tüylerden gerçekten nefret ediyorum. 
 
REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder