15 Ağustos 2014 Cuma

ÜRÜN İNCELEMESİ # 8 : NİVEA PEEL-OFF AQUA EFFECT TEMİZLEME MASKESİ

Merhaba Arkadaşlar;

Geçen bayram indiriminden aldığım Nivea ikili maskesinden bahsetmek istiyorum size bugün.

Bir hafta içerisinde her ikisini de kullandım denedim ondan sonra bir iki kelime yazabilirim diye düşündüm.

Öncelikle tek değil ikili olması bence güzel böylece deneyip bir fikir sahibi olmak istiyorsanız ya da gerçekten işe yarayıp yaramadığını anlamak istiyorsanız çok kullanışlı oluyor. Çünkü bende bir maskeyi tek bir kez kullanıp da sonuçlarını fark etmeniz mümkün değil hiçbir maskenin o derece etkili olduğunu sanmıyorum.

Yüze sürülerek kullanılması gereken bir ürün kağıt bir maske değil. Bu da benim hoşuma giden bir özelliği çünkü her be kadar kağıt maskeler kolay kullanılan ürünler olsa da ben pek yüzü e uyduramıyorum ve öyle 13.cuma filminin Jason'ı gibi ortada dolaşmayı da sevmiyorum.

Sürerken bira sorun yaşadığımı kabul ediyorum çünkü yapışkan bir yapısı var normal olarak şeffaf görünümlü mavi bir sıvı halinde maske ve özellikle ince bir tabaka olarak sürmeniz lazım yoksa çıkarırken soyulmuyor. Sürerken mutlaka ince bir tabaka halinde yüzünüze yayıldığından emin olun dediğim gibi çıkarırken sorun oluyor ve yıkarken de yapış yapış kalıyor. 15-20 dakika sonra çıkarırken gerçekten yüzünüzden soyularak çıkıyor ve açıkçası benim siyah noktalarımı da beraberinde götürdüğünden eminim. Ayrıca yanaklarımın üstü gibi biraz daha hassas bölümlerde kızarıklık yaptı ama kesinlikle tahriş gibi değil peeling şeklinde olduğunu söylemeliyim.

Eğer yüz temizliği için bir maskeye ihtiyacınız varsa bu maskeyi denemenizi öneririm.

REEC.Nivea Peel-Off Aqua Effect

3 yorum:

  1. Gerçekten çok güzel bir ürün. Herkesin alıp kullanmasını şiddetle tavsiye ediyorum

    YanıtlaSil
  2. Nivea bildigimiz bir marka deneyebilirim. Tesekkürler.

    YanıtlaSil