1 Ekim 2013 Salı

ÇEKİLİŞ BİTTTİİİ:))

Merhaba arkadaşlar :))
 
Bugün çok mutluyum çünkü ilk çekilişim dün itibariyle sona erdi. Katılan herkese çok çok teşekkür ederim öncelikle.
 
Şuan katılımların kontrollerini yani şartları yerine getirme durumlarını ve dolayısıyla kaç çekiliş hakkı elde ettiklerini kontrol etme aşamasındayım. Bu işlemlere yeni başladım hafta sonuna gelmeden kontrollerini bitirip sonucu açıklamayı planlıyorum.
 
Çekilişi manuel olarak liste yöntemiyle yapacağım sizinle de sonuçları hemen akabinde paylaşacağım. İlk seçmiş olduğum kişi 3 gün içerisinde benimle irtibata geçmezse hemen aynı kayıtlar üzerinden yenileme yapıp ikinci kişiyi duyurmayı planlıyorum.
 
Ayrıca hemen bir bilgi paylaşayım sizinle şuan itibariyle izleyici sayısı 62 ye geldi ve bu sayı 100 kişi olduğunda yeni bir çekilişimiz daha olacak. Bu çekiliş içinde şimdiden hazırlıklara başladım bir kaç takı yaptım ve bir kaç da ürün alışverişim var. Bu nedenle ilgilenen arkadaşlarınıza duyurup takip etmelerini sağlarsanız daha yakın bir zamanda bir çekilişimiz daha olur.
 
 
Hepinize tekrar bol şans dilerim...
 
 
REEC.

2 yorum:

  1. selamlar sonuclar acıklanmadan uazmak istedim ece dereci olan kullanıcı adım eceninadresi olarak değişti. mail adresi göemedim mecbur buraya yazdım, umarım görürsün, görmezsen de canın sağolsun benden kaynaklanan bir durum oldu :) sevgiler

    YanıtlaSil
  2. merhaba canım kaydını gordum ve dıkkate alacağım hıc merak etme yarın açıklamış olucam sanırım kontrollerım bıttı bol şans dılerım...

    YanıtlaSil