19 Haziran 2013 Çarşamba

ÜRÜN İNCELEMESİ # 2 : AMWAY BODY SERİES TERLEMEYE KARŞI DEODORANT

Amway
 
 
 
 
 
Merhaba; Bugün size kullandığım ve yeni bitirdiğim bir ürünle ilgili bilgi vermeye ve yorum yapmaya çalışacağım. Ürün yukarıda isminden de anlayacağınız üzere Amway e ait bir ürün. Bu ürünle kız kardeşim sayesinde tanıştım kendisi kullanmış ve memnun kalmış. Sağ olsun terlemeyle ilgili baya uğraşan biri olduğumu bildiği için bana da bir tane almış. Kilolu biri olduğum için maalesef ter ve onun yol açtığı ter kokusu benim için gerçekten büyük sorun olabiliyorum. Bu konuyla ilgili pek çok ürün denedim ama maalesef pek azı gerçekten işe yarıyor. Bahsettiğim deodorant ilk etapta söyleyebilirim ki işe yarayan ürünlerden. Ben denedim bir kutu bitirdim ve memnun kaldım. Tekrar almayı düşündüğümü de belirtmeliyim. Amam tavsiye kısmına gelince küçük bir ayrıntıya vurgu yaparak sanırım herkese tavsiye edebilirim. Öncelikle ürün gerçekten hoş bir kokuya sahip temiz hissi veren bir koku tanıtımında iddia edildiği gibi 48 saat etkisini sürdürmüyor ama yine de nispeten kalıcı bir parfümü var. Dediğim gibi terlemeyi de kesinlikle önlüyor. Kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayıp sonra kendinize 15 cm uzaktan püskürtmeniz kullanım için yeterli. Ürünü tavsiye etmekten çekinmeme neden olan unsur ise maalesef toz şeklinde beyaz pudra benzeri bir iz bırakıyor olması. Eğer koyu renk bir kıyafet giyiyorsanız çok kötü bir sonuç oluşturuyor. Ama eğer açık renk bir kıyafetle kullanırsanız başka bir sorun yaşamazsınız ... Umarım benim gibi ter sorunu olan kişilerin işine yarar amam kıyafet rengine dikkat :))
 
 
REEC.

2 yorum:

  1. Amwayin rolununu kullanıyorum.Rolonundan da çok memnunum :)Blogunu takibe aldım canım bana da beklerim.İstanbuldaki farklı mekan ve lezzetlerle ilgili paylaşım yapıyorum.Sevgiler..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. roll-on pek kullanan biri değilim aslında ama tavsiyeni dinleyeceğm ... izlediğin için teşekkür ederim daha minik bir blog benimki büyümeye çalışıyorum henüz :))) senin bloğunu da hemen izlemeye alıcam çünkü İstanbul farklı mekan ve lezzetler kesinlikleeeee ilgi alanıma giriyor...

      Sil