22 Ekim 2008 Çarşamba

OSSSSLEDİM


evet çok özledim ama bu özlemi bile ne kendime ne de bir başkasına açıklayamıyorum neden kimi özlediğimi.... belki de onu özlemiyorum kendime ait bir parçayı özlüyorum kendimde olmasını istediğim bir parçayı içimde yaratmak istediğimi özlüyorum olmak istediğim şeyi olmak istediğim kişiyi özlüyorum belki de. ama bunun sonu yok ki asla sahip olamayacağım bir şey bu sonuçta ona asla sahip olamayacağıma göre bu parça da asla bana ait olmayacak asla bende olmayacak. o zaman ne olacak peki ben asla tamamlanamayacak mıyım hep içimde bu özlem bu boşluk kalacak mı yani????
 
peki ya ona kavuşursam ne olacak o zaman ben olacak mıyım??? yada ben kim olacağım????tamamlandığımda yine aynı ben olacak mıyım ??? aynı kişi olmazsam ben yaşamaya nasıl devam edeceğim??
 
özlemekten de özlememek tende korkuyorum açıkçası ona kavuşmak da onsuz olmak da korkutuyor ...... özlemek çok acı veriyor dayanılmıyor ama buna alışmaktan da alışamamaktan da korkuyorum sanırım hani şiirdeki gibi ayrılık da sevdaya dahil ya hani ya benim bütün sevdam ayrılıktan oluşuyorsa peki ya hiç kavuşmak yoksa ve ben buna alışırsam ne olacak???? o zaman asla gerçekten sevmeyi öğrenemeyeceğim belki de ??????

REEC.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder